Strona internetowa

strona internetowa

Wygląd strony oraz jej funkcjonalności zależą zawsze od Ciebie. Jeśli jednak nie masz przestrzeni do planowania i pragniesz w 100% powierzyć to zadanie, nie ma problemu. Przygotuję projekt zgodny z Twoją marką i jej przesłaniem.

Zajrzyj do zakładki „Portfolio„, by przeczytać jak wyglądają etapy współpracy. 

PAKIET BASIC

PAKIET BIZNES STANDARD = PAKIET BASIC + DODATKOWE USŁUGI Z LISTY:

Dlaczego warto inwestować w profesjonalną stronę internetową? 

W dzisiejszych czasach estetyczna i poprawnie działająca strona to niemal obowiązek każdego biznesu. Jeśli jednak chcesz znaleźć klucz do sukcesu, postaw na piękną i specjalistyczną witrynę stworzoną w niebanalnym stylu, z dbałością o każdy detal. 

 • Pierwsze wrażenie 

Strona internetowa jest wizytówką Twojej firmy w sieci. Dzięki profesjonalnemu projektowi możesz zrobić doskonałe wrażenie na klientach. 

 • Zwiększenie widoczności 

Nowoczesna strona internetowa pozwala zwiększyć widoczność firmy w wyszukiwarkach, co przyciąga nowych klientów. 

 • Budowanie wiarygodności 

Profesjonalna, aktualizowana witryna internetowa buduje zaufanie i wiarygodność wśród klientów, co wpływa na wzrost konwersji. 

 • Responsywność 

Strona internetowa musi doskonale wyglądać nie tylko na komputerze i tablecie, ale przede wszystkim na smartfonie. U mnie masz cały pakiet. 

 • Zintegrowane rozwiązania 

Oferuję integrację z narzędziami, które pomagają w zarządzaniu i rozwoju biznesu.  

Dlaczego warto mnie wybrać?

Jako doświadczona i ciągle doszkalająca się osoba stworzę dla Ciebie nowoczesną stronę dopasowaną do modelu Twojej firmy bądź marki osobistej. 

Każdy gotowy pakiet, ale i spersonalizowana oferta to gwarancja: 

 • Indywidualnego podejścia do Twojego biznesu 

Rozumiem, że każda firma ma swoje unikalne cele i wymagania. Moja strategia polega na słuchaniu Twoich potrzebach, aby wyświetlić stronę interfejsu idealnie dopasowaną do Twojej marki. Projektuję strony, które odzwierciedlają charakter i wartości firmy. 

 • Estetyka i funkcje 

Moje projekty są nie tylko miłe dla oka, ale również posiadają intuicyjną nawigację. Dzięki temu Twoi klienci mogą szybko znaleźć to, czego potrzebują. Pozwól sobie na stabilne źródło dochodu. 

 • Optymalizacja pod kątem SEO 

Ze mną nie tylko stworzysz stronę internetową, ale także dopasujesz ją do algorytmów wyszukiwarki Google. Dzięki temu Twoja strona uzyska wyższe wyniki wyszukiwania już na samym początku, co przyciągnie większą liczbę użytkowników, 

 • Responsywność 

Żyjemy w XXI wieku, dlatego każda tworzona przeze mnie witryna jest w pełni responsywna. Oznacza to, że Twoja strona będzie dobrze działać na wszystkich telefonach komórkowych, ale także na tabletach. 

 • Dbałość o detale 

Szczegóły mają niesamowitą wagę. Kładę duży nacisk na jakość poszczególnych elementów strony, od grafiki po treści, aby strona działała bez zarzutów i robiła profesjonalne wrażenie. 

 • Wsparcie techniczne 

Zapewniam pełne wsparcie techniczne od początku współpracy, ale także po jej zakończeniu. Wszystko po to, aby utrzymać wydajność strony i Twoje zadowolenie. 

Z przyjemnością pomogę Wam zaistnieć w wirtualnym świecie i wesprę w rozwijaniu biznesu w Google. 

Skontaktuj się ze mną już dziś, aby omówić swoje potrzeby biznesowe i pomóc sobie stworzyć nowy, profesjonalny wizerunek Twojej marki w sieci.  

 

o mnie

NATURALNIE Anita Borkowska

kontakt@kreatywniewnecie.pl
borkowska.anitaa@gmail.com

tel.: +48 503115315

© Copyright 2024 kreatywniewnecie.pl | Projekt i wykonanie Anita Borkowska